Genel

2020 ULUSLARARASI ELLE BRIDAL AWARDS

Melisa Beleli
Yazar : Melisa Beleli

Valmont Barselona Bridal Moda Haftası işbirliğiyle gerçekleşecek olan ELLE International Bridal Awards 2000’e günler kala, heyecan dorukta …

Valmont Barselona Bridal Moda Haftası işbirliğiyle gerçekleşecek olan ELLE International Bridal Awards 2000’e günler kala, heyecan dorukta.

ELLE’in İsveç, İspanya, Hong Kong, Suudi Arabistan, Avusturya, Japonya, Almanya, Türkiye, Rusya, Kore ve İtalya edisyonlarınıneditörlerinden oluşan jürinin oylarıyla ödüllendirilen, en şık gelinlik, en iyi gelin mücevherleri, en iyi uluslararası gelinlik markası, en iyi gelinlik kampanyası, düğün ve balayı rotaları ve çok daha fazlasının tam 11 kategorideki kazananları, önümüzdeki 21 Eylül’de ilk defa dijital olarak gerçekleşecek ELLE International Bridal Awards 2000’de açıklanacak.

Elle.com.tr’den canlı olarak izlenebilecek ödül töreni ayrıca Valmont Barselona Bridal Moda Haftası’nın dijital platformlarında da yayınlanacak.

.

Yazar hakkında

Melisa Beleli

Melisa Beleli

Türkiye’de doğdum, İsviçre’de büyüdüm ve şu anda Londra’da yaşıyorum. Sosyal medya maceralarına 14 yaşında bir YouTube kanalıyla başladım. Şu anda her gün birçok platformda aktifim ve melisabeleli.com her şeyin bir araya geldiği merkezdir!

Yorum Yap